Świece

Yankee Candle – producent świec i wosków zapachowych

yankee candle świeca zapachowa w słoiku z brązowym woskiem

Yankee Candle to firma, która sprzedaje pachnące świece i woski. Sprzedają różne typy pachnących świeczek takie jak słoik, wotywne, duże filary i świetliste świeczki. Ich wosk topi się w wielu różnych zapachach przez co nadaje odpowiedni nastrój oraz styl. Każda świeczka ma unikalny zapach, który sprawia, że produkty Yankee Candles wyróżniają się w tłumie. Słoiki używane we wszystkich swoich produktach są wykonane w USA, ale knoty i woski pochodzą z całego świata, w tym z Chin i Afryki Południowej.

Yankee Candles ma swoją siedzibę w Pittsburghu w Pensylwanii, gdzie została założona przez George’a Hallauera, który rozpoczął swoją działalność z zapasami wartymi zaledwie 500 dolarów w 1973 roku.

świeca zapachowa yankee candle duża z wieczkiem
źródło: yankeecandle.com

Historia Yankee Candle

Yankee Candle powstała w latach 70-tych XX wieku. Założyciel, Neil Schwartz, chciał stworzyć świecę zapachową, która nie będzie opierać się na sztucznych substancjach zapachowych lub barwnikach, aby wytworzyć swój zapach.

Firma została założona w piwnicy domu matki Neila.

Obecnie firma mieści się w South Deerfield, Massachusetts i zatrudnia ponad 400 pracowników.

Yankee Candle jest obecnie prowadzona pod firmą YLR, LLC. Firma przez ponad 30 lat miała swoją siedzibę w South Deerfield w stanie Massachusetts. Yankee Candles w ciągu ostatnich kilku lat konsekwentnie się rozwijała. Wprowadzając nowe zapachy i kolekcje, marka spodziewa się ponownego wzrostu sprzedaży. Produkty Yankee Candles są sprzedawane w sklepach detalicznych na terenie całych Stanów Zjednoczonych, Kanady, Australii i Wielkiej Brytanii. Aby kupić świece lub woski zapachowe online, odwiedź stronę internetową pod adresem yankeecandle.com. Yankee Candle wspiera również organizacje charytatywne poprzez swój program “Serce Yankee Candle”. Wśród organizacji charytatywnych biorących udział w programie są Program Heart of Yankee Candle sponsoruje projekty, które utrzymują i chronią środowisko oraz dziką przyrodę. Marka jest dumna, że może wspierać te organizacje i kontynuować ich pracę.

Rodzaje świec zapachowych Yankee Candle

Yankee Candle sprzedaje wiele różnych typów świec zapachowych, takich jak słoik, wotywne, duże świece filarowe i świece typu tealight. Gdy ty kupujesz świeczkę zapachową, słoik robiony jest w Stanach Zjednoczonych, a knot i wosk przychodzą z całego świata, w tym z Chin i Afryki Południowej.

Przemysł świec zapachowych rośnie w zawrotnym tempie każdego roku. Istnieje 28 firm, które produkują świece zapachowe w samej Ameryce Północnej. Yankee Candles jest jedną z takich firm, które produkują i sprzedają świece zapachowe.

Rodzaje wosków używanych w produktach Yankee Candle

Yankee Candle sprzedaje świece zapachowe, które używają kilku różnych typów wosków, w tym parafinowych, świec sojowych i naturalnych. Każdy rodzaj ma swoje unikalne właściwości, które czynią je idealnymi do konkretnych zastosowań świec. Parafina, której używają, jest produktem na bazie ropy naftowej wytwarzanym z nafty. To daje bardzo silny zapach, gdy ogrzewa i produkuje czarny dym, gdy świeca spala się. Parafina jest najczęściej używanym woskiem w świecach zapachowych, ponieważ ma powolny czas palenia, który wydłuża czas trwania zapachu Twojej świecy. Wosk sojowy topi się dłużej od roślinnych olejów takich jak kukurydziany i rzepakowy. Występuje w płatkach do użycia w świecach knotowych. Jego temperatura topnienia jest bardzo niska (około 100 stopni Fahrenheita lub 38 Celsjusza), co pozwala na spalanie świecy w niższej temperaturze niż parafina. Soja stała się popularna wśród klientów Yankee, ponieważ stanowi przyjazną dla środowiska alternatywę dla produktów na bazie ropy naftowej.

Rodzaje zapachów używanych w świecach zapachowych Yankee Candle

Szeroki zakres zapachów są używane przez Yankee Candle podczas tworzenia ich świece zapachowe. Niektóre zapachy mogą pachnieć jak rośliny jak lawenda lub inne kwiaty, podczas gdy niektóre zapachy mogą mieć zapachy, które są słodsze pachnące tak jak wanilia lub dynia pikantność. W ofercie Yankee Candle dostępne są również zapachy owocowe.

Najlepiej sprzedające się zapachy Yankee Candle

Yankee Candle ma wiele najlepiej sprzedających się świec w słoiku. Ich najlepiej sprzedające się zapachy obejmują

  • Pomegranate Cider
  • Cranberry Woods
  • Autumn Wreath

Duże świece filarowe to kolejny typ świec, które sprzedaje Yankee Candle. Te świece przychodzą w wysokim rozmiarze i palą się do 45 godzin każda. Ich duże świece filarowe mają zapach, który będzie trwał, ponieważ wosk jest wykonany z najwyższą koncentracją olejków zapachowych dostępnych na rynku, co sprawia, że palą się nawet dłużej niż inne świece. One także posiadają bawełniane knoty, które pomagają zapobiegać czarnej sadzy, która tworzy się wokoło na górze.

Woski zapachowe Yankee Candle

Yankee Candle sprzedaje również woski zapachowe do kominków ceramicznych lub elektrycznych. Woski są w wielu różnych zapachach do wyboru.

Woski do kominków elektrycznych

Wiele z ich wosków zapachowych do kominków elektrycznych jest zrobionych z tymi samymi zapachami, co ich świece w słoiku. Yankee Candle sprzedaje one w małych słoikach że ty możesz używać jeden na raz lub kilka dla bogatszego zapachu.

Zapachy wosków do kominków elektrycznych:

  • Spiced Apple
  • Berry Cobbler

Woski do kominków ceramicznych

Yankee Candle sprzedaje również zapachy w formie wosku, który można roztopić na kominku ceramicznym. Mają one tendencję do silniejszego zapachu niż woski do kominków elektrycznych, ponieważ są topione wewnątrz palnika ceramicznego. Podczas spalania nie wydzielają prawie żadnego światła, a niektóre zawierają nawet błyszczące akcenty. Ty dostajesz ten sam cudowny zapach jak ich ich świeczki i wosk topi się, ale bez konieczności zapalania ogień! Ich woski zapachowe do kominków ceramicznych są w małych kostkach i zawierają tą samą ilość zapachu jak ich świece słoikowe.

Woski zapachowe do kominków ceramicznych:

  • Pumpkin Spice
  • Cranberry Chutney

Produkty do domu Yankee Candle

Firma ma wiele różnych produktów, które są przeznaczone do poszczególnych pomieszczeń wokół domu, takie jak odświeżacze powietrza i dyfuzory zapachowe Yankee Candle są dostępne w wielu różnych zapachach, aby dopasować się do Twojego nastroju lub stylu. Firma posiada zestawy startowe dla nowych użytkowników, które ułatwiają rozpoczęcie korzystania z produktów tej firmy. Zestaw startowy zawiera dwie świece wotywne, balsam do rąk i krem do rąk. Wszystkie elementy zestawu są wyprodukowane w USA.

Świece świąteczne Yankee Candle

W każde Boże Narodzenie Yankee Candle produkuje różnorodne świąteczne świece zapachowe, które pomogą nadać Twojemu domowi ciepłą, przytulną atmosferę. Ich ręcznie robione świece “Nostalgic Series” zawierają zapachy takie jak Frosted Cranberry i Spiced Apple Cider. Z różnorodnością zapachów i rozmiarów, każda świeca spełni nasze potrzeby!

Świece wotywne Yankee Candle są idealnym rozwiązaniem dla osób, które chcą dodać odrobinę blasku do swojej przestrzeni, jednocześnie będąc w stanie kontrolować ilość emitowanego światła. Te wota dostępne są w trzech różnych kształtach – okrągłym, kwadratowym i kulistym – aby stworzyć różne efekty w odniesieniu do wielkości lub światła. W tym celu Yankee oferuje szeroki wybór zapachów świątecznych, takich jak “Pumpkin Spice Latte” i “Eggnog Latte”.

Świece świąteczne Yankee Candle zostały po raz pierwszy wprowadzone na rynek w 1970 roku. Wkrótce potem stały się bardzo popularne wśród ich fanów. Świece świąteczne pozostają na liście najlepiej sprzedających się świec świątecznych każdego roku

Kolekcja “Winter” to świece zapachowe o zimowej tematyce, takie jak świeżo spadły śnieg czy skwierczące gałązki wiecznie zielonego drzewa. Zimowa kolekcja Yankee Candles zawiera również zapachowe woski topione, które doskonale nadają się do użycia w wolnostojących podgrzewaczach elektrycznych lub olejowych.

Zapachy do samochodu Yankee Candle

Yankee Candle Car Fragrances to firma, która oferuje różne rodzaje zapachów dla Twojego samochodu. Posiadają one każdy rodzaj zapachu, który można sobie wyobrazić, co pozwala znaleźć idealne dopasowanie do Twojego stylu. Używają wysokiej jakości zapachów, dzięki czemu Twój samochód będzie pięknie pachniał za każdym razem, gdy będziesz jechał. Zapewniają szeroki wybór dla klientów. To jeden z najlepszych samochodowych odświeżaczy powietrza na rynku. Mają szeroki wybór zapachów do wyboru. Możesz wybierać spośród przypraw dyniowych, wanilii, cynamonu lub wielu innych wyborów. Mają też zapachy ekologicznie, które są wykonane z materiałów pochodzących z recyklingu. Używają wysokiej jakości, więc wiesz, że nie będzie rozczarowany z produktu wewnątrz samochodu. Dzięki dużej różnorodności zapachów, pozwalają każdemu znaleźć swój idealny wybór, więc będzie pachnieć świetnie w samochodzie za każdym razem, kiedy będziesz go prowadzić.

Jest rozwiązanie dla każdego typu osoby i klienta w Yankee Candles Car Fragrance, oferując wszystkie rodzaje produktów dla każdego. Jeśli potrzebujesz akcesoriów, takich jak odświeżacze powietrza lub system oczyszczania powietrza, to mają to! Dodatkowo, jeśli chcesz zmienić zapachy w samochodzie każdego dnia, mają wielopaki dla odświeżaczy powietrza, które są w wielu różnych zapachach. Można również znaleźć inne akcesoria, takie jak chusteczki i spraye w gamie ich produktów. Z tak wieloma opcjami w Car Fragrance łatwo jest znaleźć wszystko, czego potrzebujesz w jednym miejscu!

Podsumowanie

Yankee Candle produkuje świece zapachowe i woski od ponad 30 lat. Oferuje szeroką gamę produktów, od różnych typów słoików po świece wotywne, filarowe i tea light w wielu różnych rozmiarach. Yankee Candles sprzedaje również inne przedmioty, takie jak odświeżacze powietrza lub system oczyszczania powietrza, jeśli ich potrzebujesz. Z tak dużą różnorodnością łatwo jest znaleźć idealny produkt dla Ciebie!

Powrót do listy

powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *