YEAS to marka i producent świec zapachowych i sojowych, który z sukcesami działa na rynku. Jesteśmy polskim producentem świec zapachowych, świec sojowych, świec ozdobnych i co ważne naturalnych! Jako doświadczony producent świec warszawa wiemy, jak ważne jest, by tego typu produkty nie tylko zapewniały przyjemny płomień, ale także były bezpieczne w stosowaniu.

Dlatego nasze świece sojowe produkujemy tylko z naturalnych surowców. Które w czasie palenia nie emitują szkodliwych związków do atmosfery, ani nie stanowią żadnego zagrożenia dla osób, które wdychają opary. Swoim klientom oferujemy świece produkowanego z wosku sojowego oraz naturalnych olejków zapachowych. Aktualnie w ofercie czeka ponad 50 zapachów do wyboru, ale ofertę poszerzamy na bieżąco. Więc możliwe, że wkrótce pojawią się kolejne propozycje.

Produkcja świec sojowych i zapachowych

Każdy projekt przygotowujemy indywidualnie. Poza produkcją możemy zająć się również projektem etykiet, ich wydrukiem i fotografią świec. Jednak nic nie stoi na przeszkodzie, aby realizować projekty pod zamówienie. Ato oznacza, że produkcja świec sojowych może opierać się także na wykonaniu przesłanego nadruku, czy etykiety z dedykacją. Ponieważ do produkcji świec podchodzimy kompleksowo, a to na pewno ułatwia zadanie naszym klientom, ponieważ niczym nie muszą zajmować się we własnym zakresie.

Nasze świece znaleźć można w wielu różnych sklepach – jednakowo online, jak i stacjonarnie. Nie brakuje ich w sklepach internetowych, jak i sklepach stacjonarnych, pod marką własną. Ciągle rozwijamy naszą dostępność, więc możesz być pewny, że nasze świece znajdą się również w różnego typu obiektach noclegowych, punktach gastronomicznych, przychodniach, czy nawet gabinetach masażu. 

KONTAKT YEAS CANDLE

Bartłomiej Lewicki

+48 506 146 212

[email protected]

producent świec sojowych yeas candle

Producent świec sojowych z Polski

Nasza firma nie spoczywa na laurach, co oznacza, że ciągle stawiamy na rozwój. Początkowo zaoferowaliśmy kilka zapachów świec sojowych do wyboru. Z biegiem czasu lista wydłużyła się do 20 zapach, a obecnie czeka na Ciebie aż 50 propozycji świec na bazie naturalnych kompozycji, więc są powody do zadowolenia. Wszystkie świece tworzymy w Polsce i tu nastawiliśmy się na nasze działania, lecz marka YEAS nie zamyka się na współpracę z innymi krajami. Jeśli interesuje Cię produkcja świeczek przez doświadczoną i profesjonalną firmę, to nasza marka może okazać się idealnym wyborem. Ze swojej strony gwarantujemy najwyższej jakości produkty i terminowość swoich usług.

Dla kogo marka własna świec sojowych Yeas?

 • Dla sklepów internetowych

Prowadzenie sklepu internetowego wymaga wprowadzenia do swojej oferty tylko jakościowych produktów, zwłaszcza jeśli chce się osiągnąć sukces. Konkurencja jest tak duża, że nie można sobie pozwolić na sprzedaż świec o słabej jakości. Bo szybko można stracić klientów, a tego nikt nie chce. Jednak problem ten może szybko rozwiązać, bo oferowane przez nas świece sojowe są w 100% naturalne i są w stanie sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Dlatego zachęcamy do współpracy (sprawdź zakładkę – dołącz do nas) i zamawiania u nas świec, które sprawią, że sklep internetowy będzie cieszył się popularnością.

 • Dla sklepów przemysłowych

Nasze świece sojowe mogą okazać się również dobrym wyborem do stacjonarnych sklepów przemysłowych. W szczególności dla tych, które pragną wyróżnić się ofertą na tle innych. Zainteresowanie świecami jest spore, więc wprowadzenie najlepszych produktów z tej kategorii do oferty może przełożyć się na większą ilość klientów, czy na popularność prowadzonego punktu.

 • Dla salonów kosmetycznych

Świece sojowe najczęściej pojawiają się na recepcji salonów kosmetycznych, czy też przy stanowiskach pracy. Dzięki im wykorzystaniu w salonie unosi się bardzo przyjemny zapach, który dodatkowo wprawia klientów w dobry nastrój. Zadowolony klient chętniej wraca do salonu, a nasze świece zapachowe na pewno się przyczynią do tego, więc warto pomyśleć o ich wykorzystaniu.

 • Dla salonów SPA & Beauty

Dobry salon SPA & Beauty oferuje swoją strefę aromaterapeutyczną. Trudno ją jednak sobie wyobrazić bez dobrych świec. A do takich z pewnością można zaliczyć naturalne świece sojowe wzbogacone olejkami eterycznymi. Dlatego zachęcamy do sprawdzenia naszej oferty i złożenia zamówienia na spersonalizowane świece zapachowe przygotowane dla prowadzonego przez siebie salonu  SPA & Beauty.

 • Dla obiektów noclegowych

Świece bardzo często pojawiają się na recepcji obiektów noclegowych, w strefie SPA, czy restauracji hotelowej. Hotelarze własną marką świec mogą zapewnić klientom odprężenie i wprowadzić ich w fantastyczny nastrój. Co przełoży się również na lepszą satysfakcję z pobytu, czy chętniejszy powrót do danego miejsca. Dlatego zachęcamy do tego, by poważnie podejść do ich wykorzystania, zwłaszcza jeśli danemu obiektowi zależy na sukcesie.

 • Dla punktów usługowych

Nasze świece zapachowe to również idealny wybór dla tych, którzy prowadzą punkty usługowe i chcą zachwycić swoich gości wyjątkowymi aromatami. Nie ma znaczenia, czy jest punkt gastronomiczny, biuro podróży, czy też inny punkt usługowy. Bo świeca sojowa w każdym z nich może stworzyć bardzo przyjemny klimat.

 • Dla kwiaciarni

Kwiaciarnia kojarzy się z miejscem, gdzie panuje przyjemny klimat i czuć zapach naturalnych kompozycji kwiatowych. Dlatego to właśnie tutaj klienci chętnie zamawiają stroiki świąteczne, czy nawet kompozycje kwiatowe, które umilą codzienne wieczory. Same kwiaty jednak nie zawsze dają to, co świece zapachowe, więc warto pomyśleć o wzbogaceniu poszczególnych kompozycji właśnie  sojową świecą z naszej oferty.

 • Do prezentów i koszy firmowych

Świece zapachowe dodane do prezentów, czy koszów firmowych podkreślają ofertę premium. Jeśli w takim razie znajdą się w podarunku dla pracowników, współpracowników czy kontrahentów biznesowych, to z pewnością zostanie to docenione.

KONTAKT YEAS CANDLE

Bartłomiej Lewicki

+48 506 146 212

[email protected]

hurtownia świec warszawa marki yeas w brązowym pudełku prezentowym z czarnymi świecami sojowymi
Zestaw prezentowy 2 świece sojowe

Świece sojowe od YEAS – jak wygląda współpraca z nami?

Jako producent świec jesteśmy nastawieni na spełnianie oczekiwań nawet najbardziej wymagających klientów. Nie ma dla nas zleceń, których nie bylibyśmy w stanie zrealizować.

Potrzebujesz 50, 250, 500 lub więcej świec? Żaden problem! Wszystkie zlecenia realizuje sprawnie i kompleksowo. Posiadamy odpowiednie zaplecze technologiczne, dostęp do sprawdzonego wosku sojowego oraz naturalnych olejków eterycznych, więc przygotujemy najlepsze świece. Etykiety drukujemy również z należytą starannością, na wysokiej jakości materiale reklamowym. Dodatkowo świece zabezpieczamy, by do naszych klientów dotarły w nienagannym stanie.

 W naszej ofercie znajdziesz przede wszystkim:

 • ponad 50 zapachów świec do wyboru
 • możliwość spersonalizowanej etykiety / przesłanego nadruku / etykiety z dedykacją
 • opcję zapakowania świecy w pudełko prezentowe (z siankiem i jutową wstążką)
 • zakup świecy wraz z dodatkami (pudełkiem prezentowym, drewnianą podkładką, woreczkiem prezentowym)
 • możliwość wydruku na sprawdzonym, odpornym materiale
 • na życzenie chętnie wykonamy kilka zdjęć produktowych/kreatywnych.
producent świec warszawa w kolorze czarnym z naturalnego wosku sojowego

Hurtownia świec warszawa

YEAS to doświadczona marka w roli producenta i dystrybutora. Mamy na swoim koncie wiele realizacji oraz różnych form współpracy. Na naszych produktach nie zawiedli się przedstawiciele firm z różnych branż, podobnie zresztą jak i klienci indywidualni. Ciągle optymalizujemy nasze procesy, rozwijamy linię produkcji, więc również nasza hurtownia świec warszawa jest bardzo dobrze wyposażona.

Dzięki temu jesteśmy w stanie zagwarantować bardzo szeroką ofertę, błyskawiczny dostęp do produktów i konkurencyjne warunki handlowe (sprawdź zakładkę – świece dla firm). O tym, że współpraca z nami to czysta przyjemność, świadczą również opinie, które krążą w Internecie. Dlatego zachęcamy do ich sprawdzenia, a także do współpracy – jesteśmy do Twojej dyspozycji.

KONTAKT YEAS CANDLE

Bartłomiej Lewicki

+48 506 146 212

[email protected]